Titles you rated
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 3.0
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 2.0
- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 3.0
DATE A LIVERated ★ 3.5
Dr. SlumpRated ★ 3.0- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 3.5
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 3.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 3.0- BeybladeRated ★ 3.5
- The Future DiaryRated ★ 4.5
Guilty CrownRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0