Titles you rated
FlubberRated ★ 4.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 5.0
FluRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 0.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 3.0