Titles you rated
Man in LoveRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.5
The Legend of HerculesRated ★ 0.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 0.5
Summer WarsRated ★ 4.0