Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5