Titles you rated
RikuohRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Offline LoveRated ★ 3.5- History of ScruffinessRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
HalstonRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The MoleRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5