Movies
Ratings
103
Music and LyricsRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0