Movies
Ratings
286
The RevenantRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0