Series
Ratings
43- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- TrickRated ★ 3.5
- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 4.5