Titles you rated
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
FelonRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The MedallionRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 0.5