Movies
Ratings
277
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 5.0- ChangeRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0