Movies
Ratings
158
King and the ClownRated ★ 3.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.5
Innocent ThingRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.5