Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 4.5
BeastlyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0