Movies
Ratings
106
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
MouseHuntRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 1.5
GladiatorRated ★ 1.0