Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Over the RainbowRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5