Movies
Ratings
232
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 2.0
The GiftRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0