Titles you rated
Fruits BasketRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Kiss Him, Not MeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0