Titles you rated
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
AirRated ★ 3.5
Street KingsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5