Movies
Ratings
462
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5