Movies
Ratings
180
San AndreasRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
My WayRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.0