Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5
First Love AgainRated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Daughters-in-LawRated ★ 4.5
SangdoRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 2.5
NonstopRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 2.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Queen of AhyunRated ★ 2.0