Movies
Ratings
221
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Sleeping BeautyRated ★ 2.0
Never Let Me GoRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 4.0
DamageRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.5
PietaRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0