Titles you rated
Black SummerRated ★ 1.5- おっさんずラブ SPRated ★ 4.0
LutherRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 3.0
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Operation ProposalRated ★ 2.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Baby Daddy Season 3Rated ★ 5.0- Baby Daddy Season 2Rated ★ 5.0
- Baby Daddy Season 1Rated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Veronica MarsRated ★ 3.0