Titles you rated
SirensRated ★ 3.5
The Sandman Season 2Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
UncoupledRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Lucifer Season 6Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
His Dark MaterialsRated ★ 3.5
His Dark MaterialsRated ★ 3.5
Sharp ObjectsRated ★ 4.0
The Red TeacherRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 3.5- American GodsRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0