Titles you rated
The Con ArtistsRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0