Titles you rated
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Toni ErdmannRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 2.5
Only the BraveRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5