Series
Ratings
141
Legal High SPRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 1.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 0.5
HeroesRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5