Movies
Ratings
355
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 4.0
The WaveRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.5
Seven Years in TibetRated ★ 5.0
JackRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 5.0
The JacketRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 4.0