Titles you rated
The SonRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Night on EarthRated ★ 3.5
Broken FlowersRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 3.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Vengeance Is MineRated ★ 5.0
3-IronRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 2.5- SinglesRated ★ 3.0