Titles you rated
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
CloserRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0