Titles you rated
Time LapseRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5