Movies
Ratings
888
The GodfatherRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 1.0
On the LineRated ★ 3.0