Titles you rated
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 2.0
HouseRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
While You Are Tempted Season 3Rated ★ 3.5
While You Are Tempted Season 2Rated ★ 3.5
While You Are TemptedRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Brave DetectivesRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5