Movies
Ratings
1110
After YangRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 3.5