Series
Ratings
53
DexterRated ★ 2.0
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5