Movies
Ratings
121
RatatouilleRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 1.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0