Titles you rated
FlubberRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 0.5
TroyRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 1.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0