Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Damned UnitedRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0