Titles you rated
Furious 7Rated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
Mr. Canton and Lady RoseRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.5
Rio 2Rated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
EpicRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.5
The RaidRated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0