Movies
Ratings
137
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0