Movies
Ratings
119
Only the BraveRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5