Titles you rated
WaterworldRated ★ 2.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
There Will Be BloodRated ★ 3.0
Dead Man WalkingRated ★ 3.0
The FanRated ★ 3.0
The ApartmentRated ★ 4.5
NoahRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.5
American PieRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
JFKRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 3.0
Far and AwayRated ★ 3.5
The Power of OneRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 2.5
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 3.0