Titles you rated
Big Windup!Rated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 4.5
Wise Man’s GrandchildRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.5
VIPRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 4.5
Idol RoomRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0