Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5