Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 3.5
SeoulmoonRated ★ 3.5
Hometown Over the Hill Season 1Rated ★ 3.5
SangdoRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Great MerchantRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0