Movies
Ratings
115
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0