Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.5
Dark WorldRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
Conan the BarbarianRated ★ 2.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Fox FamilyRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.0
CasshernRated ★ 3.0
A Sound of ThunderRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0