Movies
Ratings
799
Atomic BlondeRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Apollo 18Rated ★ 3.5
DoomRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Going in StyleRated ★ 3.5
Deepwater HorizonRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5
MineRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 4.0