Titles you rated
Hell's GardenRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 2.5
House of GucciRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 1.5
Seo BokRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0