Series
Ratings
203- Tonight is U-Shaped Season 2Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 2.0- 세계테마기행 - 정열의 나라, 멕시코를 가다Rated ★ 4.0
City Fisherman 2Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
Miss TrotRated ★ 2.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 2.5
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 4.0