Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0